Antivir, antispam a bezpečnostní řešení pro firmy i domácnosti ESET

Antivir a bezpečnostní řešení pro firmy ESET (NOD)


Posted on 2015-11-28

ESET bezpečnostní řešení

Jako partner společnosti ESET software si dovolujeme nabídnout kompletní bezpečnostní řešení od této firmy.

eset_verze_pro_firmy

ESET varianty bezpečnostního řešení pro firmy

Spolehlivá ochrana firemních zařízení proti nežádoucím hrozbám. Antivirová a antispywarová ochrana pro společnosti všech velikostí, používá pokročilé technologie a funkce jako je skenování technologií cloud, kontrola zařízení a vzdálená správa klientských stanic.

ESET Endpoint Security Nejnovější generace komplexního bezpečnostního řešení pro firmy. Kompletní ochrana firemních koncových zařízení spojuje ověřenou antivirovou a antispywarovou technologii s firewallem, filtrováním obsahu webu a pokročilou vzdálenou správou.

ESET Endpoint Security je celkové řešení IT bezpečnosti pro firmy. Obsahuje několik vrstev ochrany, včetně prověřené technologie detekce škodlivého kódu ESET NOD32, které reagují na nové trendy v počítačové kriminalitě. Produkt umožňuje detailní nastavení parametrů jednotlivých bezpečnostních modulů. Díky nízkým systémovým nárokům, podpoře virtualizace a volitelné cloud kontrole souborů zařízení nabízí počítače s nainstalovaným ESET Endpoint Security koncovému uživateli dostatek výkonu k rychlé a plynulé práci. Kompletní přehled o bezpečnosti koncových stanic lze získat s pomocí zcela přepracovaného, uživatelsky příjemného nástroje pro vzdálenou správu.

 

Hlavní výhody:

 • Maximální ochrana stanic s OS Windows

 

 • Podpora virtualizace + nova technologie. Podporudje VM a chrání počítače před hackery a botnety.
 • Integrovaná ochrana přístupu k datům
 • Ověřená technologie detekce ESET NOD32® s bezpečnostními moduly Exploit Blocker a Pokročilá kontrola paměti neutralizuje i velmi sofistikované hrozby.
 • Vzdálená správa. Produkt lze vzdáleně spravovat přes webovou konzoli nástroje ESET Remote Administrator.

 

ESET Endpoint Antivirus Spolehlivá ochrana firemních zařízení proti nežádoucím hrozbám. Antivirová a antispywarová ochrana pro společnosti všech velikostí, používá pokročilé technologie a funkce jako je skenování technologií cloud, kontrola zařízení a vzdálená správa klientských stanic.

 

ESET Endpoint Antivirus s oceňovanou technologií ESET NOD32® přináší na firemní počítače kvalitní detekci škodlivého kódu. Díky nízkým systémovým nárokům a podpoře virtualizace nabízí počítače s nainstalovaným ESET Endpoint Antivirus koncovému uživateli dostatek výkonu k rychlé a plynulé práci. S pomocí zcela nově navrženého, uživatelsky příjemného nástroje pro vzdálenou správu získáte kompletní přehled o bezpečnosti koncových stanic. S jeho pomocí je možné nastavovat bezpečnostní politiky, skenování, spravovat jednotlivé parametry a mít pod kontrolou zařízení, která jsou mimo firemní síť.

 

Hlavní výhody:

 • Rychlá antivirové ochrana pro stanice v OS Windows

 

 • Vynikající detekce a podpora virtualizace. Odstrňuje všechny typy hrozeb a podporuje VM.
 • Díky nízkým systémovým nárokům je možné product instalovat i na strarší hardware.
 • Ověřená technologie detekce ESET NOD32® s bezpečnostními moduly Exploit Blocker a Pokročilá kontrola paměti neutralizuje i velmi sofistikované hrozby.
 • Vzdálená správa. Produkt lze vzdáleně spravovat přes webovou konzoli nástroje ESET Remote Administrator.

 

ESET Endpoint Security pro Android ESET Endpoint Security pro Android přináší na firemní mobilní zařízení technologii detekce škodlivého kódu ESET NOD32. Kontroluje všechny aplikace, soubory a paměťové karty. Anti-Theft pomůže najít ztracené nebo ukradené zařízení, umožní zařízení vzdáleně zamknout nebo smazat soubory. Zároveň je možné vzdáleně uplatnit bezpečnostní politiky v souladu s firemní kulturou.

 

 

 

Hlavní výhody:

 

 • Produkt podporuje připojení do vzdálené správy, takže je možné zařízení vzdáleně zamknout/ odemknout, vymazat data a podobně.
 • Administrátor má možnost uplatňovat na zařízení základní bezpečnostní politiky.
 • Kontrola aplikací monitoruje instalované aplikace a blokuje přístup k definovaným aplikacím.
 • Modul Anti-Theft pomůže najít ztracené nebo odcizené zařízení.

 

ESET Remote Administrator ESET Remote Administrator umožňuje správcům celkový přehled nad bezpečnostní situací ve firemní síti z webové konzole. Vývoj nové verze produktu se úzce konzultoval s IT profesionály, aby co nejlépe vyhovoval jejich potřebám. Důležitou novinkou je možnost spravovat firemní infrastrukturu odkudkoli. Stačí jen funkční internetové připojení. Vzdálenou správu je možné naistalovat nejen na zařízení s Windows, ale také na linuxové servery nebo využít již připravenou Virtual Appliance. Integrovaný systém úloh pomáhá snižovat reakční dobu na události v síti. ESET Remote Administrator přináší zcela novou architekturu založenou na agentech, která zrychluje práci a minimalizuje nutnost administrátorského dohledu.

 

Hlavní výhody:

 • Nová webová konzole s detailními možnostmi nastavení
 • Nezávislý agent vzdálené správy
 • ESET Remote Administrator s podporou Linuxu
 • Server/ proxy architektura pro síťovou pružnost
 • Přístup zaměřený na práci se skupinami

ESET NOD32 Antivirus 4 Business Edition pro Linux Desktop Nabízí antivirovou a antispywarovou ochranu stanic s operačním systémem Linux. Samozřejmostí je kontrola v reálném čase, grafické rozhraní a většina unikátních technologií, včetně ThreatSense.

Hlavní výhody:

 • Antivirová ochrana pracovních stanic s Linuxem
 • Díky nízkým systémovým nárokům nabízí počítače uživateli vždy dostatek výkonu k rychlé a plynulé práci.
 • Vzdálená správa se v praxi realizuje pomocí nástroje ESET Remote Administrator.

ESET Endpoint Antivirus pro OS X ESET Endpoint Antivirus pro OS X přináší oceňovanou technologii detekce NOD32 na zařízení s operačním systémem Mac OS X. Jednotlivé bezpečnostní moduly chrání koncové uživatele nejen před škodlivým kódem, ale také před podvodnými stránkami na internetu, které se snaží ukrást citlivá data typu uživatelských jmen, hesel a údajích o kreditních kartách. ESET Endpoint Antivirus umožňuje natrvalo zablokovat neautorizovaná zařízení (USB, CD/DVD). Intuitivní grafické prostředí je navrženo s důrazem na jednoduchou navigaci. Produkt je optimalizován pro provoz ve virtuálním prostředí.

Hlavní výhody:

 • Antivirová ochrana koncových stanic pro Mac OS X před všemi typy škodlivého kódu.
 • Nízké systémové nároky umožňují ESET Endpoint Security plynule provozovat i na starším hardwaru.
 • Detekuje malware nejen pro OS X, ale také pro Windows, což je velmi užitečné v sítích s různými operačními systémy.
 • Vzdálená správa se v praxi realizuje pomocí nástroje ESET Remote Administrator a webové konzole.
 • Spravovat licence je možné i bez používání ESET Remote Administratoru.

 

ESET Endpoint Security pro OS X ESET Endpoint Security pro OS X zajišťuje ochranu koncových zařízení s operačním systémem Mac OS X. Zabraňuje neautorizovanému přístupu do firemní sítě a poskytuje ochranu před útoky hackerů. Jednotlivé bezpečnostní moduly chrání koncové uživatele nejen před škodlivým kódem, ale také před podvodnými stránkami na internetu, které se snaží ukrást citlivá data typu uživatelských jmen a hesel. Díky nízkým systémovým nárokům nabízí počítače s nainstalovaným ESET Endpoint Security koncovému uživateli dostatek výkonu k rychlé a plynulé práci. Produkt je optimalizován pro provoz ve virtuálním prostředí.

 

Hlavní výhody:

 • Komplexní ochrana koncových stanic pro Mac OS X
 • Nízké systémové nároky umožňují ESET Endpoint Security plynule provozovat i na starším hardwaru.
 • Integrovaná ochrana přístupu k datům filtruje přístup na webové stránky (Web kontrola) a zařízení (Firewall).
 • Detekuje malware nejen pro OS X, ale také pro Windows, což je velmi užitečné v sítích s různými operačními systémy.
 • Vzdálená správa se v praxi realizuje pomocí nástroje ESET Remote Administrator.

 

ESET File Security pro Windows Server ESET File Security pro Microsoft Windows® Server poskytuje vynikající ochranu dat na firemních souborových serverech. Produkt používá ověřenou technologii detekce škodlivého kódu ESET NOD32® která se vyznačuje vysokou rychlostí, hladkým provozem a stabilitou. Díky minimálním systémovým nárokům má procesor a paměť stále dostatek výkonu pro kritické systémové úlohy. Administrátor má s pomocí detailních protokolů a upozornění neustále přehled nad stavem bezpečnosti serveru.

 

Hlavní výhody:

 • Ověřená technologie detekce škodlivého kódu ESET NOD32 byla doplněna o Exploit Blocker a Pokročilou kontrolu paměti.
 • Produkt podporuje virtuální prostředí a clustery a byla optimalizován pro provoz ve velkých firemních sítích.
 • Nízké systémové nároky umožňují ESET File Security plynule provozovat i na starším hardwaru.

Snadná vzdálená správa pomocí jedné webové konzole.

Pro vytvoření nabídky nás prosím kontaktujte.